HOCANIN PROFİLİ
Yrd. Doç. Dr. Ömer Bağcı
Adı, Soyadı : Yrd. Doç. Dr. Ömer Bağcı
Üniversite : Yeditepe Üniversitesi
Fakülte : Hukuk Fakultesi
0.0
Ortalama Puan
0.0
Zorluk Derecesi
0.0
Yardım Severlik
0.0
Anlatım Becerisi
0.0
Derse Katılıma Önem
0.0
Ders Kitaplarının Kullanımı
Henüz hoca ile ilgili değerlendirme bulunmamaktadır.
Kullanıcı Sözleşmesi | info@simdisirasende.com
Kullanıcı Sözleşmesi
Sevgili Simdisirasende.com ziyaretçisi,
Simdisirasende.com u ziyaret ettiğiniz anda, aşağıda yer alan şartları kabul etmiş sayılırsınız. Simdisirasende.com yöneticileri kullanım sözleşmesi şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üyeler ve ziyaretçiler, değişiklikleri takip etmek ve değişmişse yeni kural ve şartlara uymakla yükümlüdür.

1. simdisirasende.com da yayınlanan yorumlardan dolayı site yöneticileri sorumlu tutulamaz. Simdisirasende.com da yayınlanan yorumlar site yoneticilerinin düşüncelerini yansıtmaz.

2. Simdisirasende.com a yorum gönderen her üye, yazdıklarının kontrolden geçeceğini, yorumunun özüne zarar vermeden, yazım ve anlam yanlışlarının düzeltileceğini, yorum amacı taşımayan yazıların yayınlanmayacağını bilir ve kabul eder.

3. Simdisirasende.com a yorum gönderen her üye, yayınlanan yorumunun onun isteğiyle yayından kaldırılmayacağını bilir ve kabul eder.

4. Simdisirasende.com a yorum gönderen her üye, yorumlarının dil, din, ırk, sınıf,cinsiyet ve benzeri ayrımcılıklar, uygunsuz sözcük, hakaret ve başkalarının kişilik haklarına zarar verecek unsurlar içermediğini garanti eder. Yayınlanan her değerlendirme ve yorum yazarının sorumluluğundadır.

5. Simdisirasende.com a yorum gönderen her üye, yorumunun başka mecralarda da simdisirasende.com un izniyle yayınlanabileceğini kabul eder.

6. Simdisirasende.com da yer alan her türlü içerik, simdisirasende.com yöneticilerinin izni olmadan veya kaynak gösterilmeden başka hiçbir mecrada yayınlanamaz. Bu içerik, "Derleme Eserler Telif Hakları" ile hukuki açıdan da koruma altındadır.

7. Simdisirasende.com internet te geçerli gizlilik kurallarına uyar.
• Simdisirasende.com a vereceğiniz kişisel bilgiler, başka bir amaç için kullanılmaz, diğer kişi ve kurumlara verilmez.
• Simdisirasende.com, site ziyaretçilerinin özel yaşamlarına saygı göstereceğini taahhüt eder.
• Simdisirasende.com, link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
• Simdisirasende.com, ziyaretçilerinin diğer ziyaretçilere önerdiği sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
• Simdisirasende.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir, ancak kişilere ait bilgileri tek tek kullanmaz.

8. simdisirasende.com, site üyelerine ticari ya da reklam amaçlı istek dışı mesaj gönderilmesi, üyelerin bu amaçla başka bir web sitesine yönlendirilmesi ve sitedeki interaktif alanların bu şekilde illegal ve yetki dışında kullanılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.